Podstrona: Zmarł prof. dr hab. inż. arch. Zbigniew Zuziak / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zmarł prof. dr hab. inż. arch. Zbigniew Zuziak

2023-04-12 , red.  Marta Jagiełowicz
kategoria: Odeszli od nas
Zmarł prof. dr hab. inż. arch. Zbigniew Zuziak

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

prof. dr. hab. inż. arch. Zbigniewa Zuziaka (1944–2023),

wybitnego Architekta i Urbanisty, wieloletniego Pracownika Zakładu Urbanistyki i Architektury Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej, Członka wielu naukowych i zawodowych stowarzyszeń, rad naukowych oraz komitetów redakcyjnych czasopism, wieloletniego Przewodniczącego Komisji Urbanistyki i Architektury PAN/oddział w Krakowie.

Odszedł od nas wybitny Naukowiec, Nauczyciel i Wychowawca wielu pokoleń studentów.

Wyrazy najgłębszego i szczerego współczucia

składają

Rektor, Senat, Rada Uczelni i Społeczność Akademicka Politechniki Rzeszowskiej.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 14 kwietnia 2023 r. (piątek) o godz. 9:40
na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie.