Podstrona: Studencie, możesz zdobyć stypendium szkoleniowe z programu Sprawny Marketing / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Studencie, możesz zdobyć stypendium szkoleniowe z programu Sprawny Marketing

2017-05-24 , red.  Artur Polakiewicz
Studencie, możesz zdobyć stypendium szkoleniowe z programu Sprawny Marketing

Do 10 czerwca br. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu programu stypendialnego Sprawny Marketing. Konkurs jest przeznaczony dla studentów, którzy interesują się marketingiem internetowym. Jego laureaci uzyskają możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach dotyczących tego zagadnienia.

By zgłosić się do udziału w konkursie, należy napisać artykuł dotyczący jednego z następujących zagadnień: SEO, AdWords, Google Analytics, content marketing, marketing w mediach społecznościowych, e-mail marketing, użyteczność (UX), copywriting, afiliacja.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na stronie internetowej organizatora.