Podstrona: Pozostały wolne miejsca na praktyki z programu Erasmus+ / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Pozostały wolne miejsca na praktyki z programu Erasmus+

2017-12-07
Pozostały wolne miejsca na praktyki z programu Erasmus+

Zachęcamy studentów do zgłoszenia się na praktyki w ramach programu Erasmus+. Studenci Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, Wydziału Chemicznego, Wydziału Zarządzania oraz Wydziału Elektrotechniki i Informatyki mają możliwość odbycia praktyk w zagranicznych firmach (pełna lista tutaj). Natomiast osoby studiujące na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa, Wydziale Mechaniczno-Technologicznym i Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej zgłaszają się z samodzielnie wybraną firmą.

- Erasmus+ Cię wyróżni. Zdobądź praktyczne doświadczenie i zwiększ swoje szanse na zatrudnienie po zakończeniu studiów - zachęca Monika Stanisz pracownik Działu Współpracy Międzynarodowej Politechniki Rzeszowskiej.

Termin składania podań upływa 20 grudnia. Podania należy składać wraz z odpowiednimi dokumentami. Zapisy prowadzi Dział Współpracy Międzynarodowej. Szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem: monikas@prz.edu.pl lub numerem telefonu: 178651282.