Podstrona: Graduacja pierwszego rocznika absolwentów studiów podyplomowych MBA / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Graduacja pierwszego rocznika absolwentów studiów podyplomowych MBA

2022-07-08 , red.  Beata Zatwarnicka-Madura
Absolwenci z przedstawicielami władz PRz i WZ,

Graduacja pierwszych absolwentów podyplomowych studiów Master of Business Administration (MBA) realizowanych na Wydziale Zarządzania odbyła się w uroczystej oprawie w Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej. Pierwszą edycję studiów podyplomowych MBA ukończyło 31 osób reprezentujących różne branże, duży dorobek zawodowy i wysokie kompetencje.

Niezwykle uroczysty charakter wydarzenia potwierdzili swoją obecnością rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik oraz prorektor ds. studenckich i kierownik Centrum Studiów Podyplomowych Wydziału Zarządzania PRz prof. dr hab. Grzegorz Ostasz. W uroczystości uczestniczyły również dziekan Wydziału Zarządzania i kierownik studiów MBA dr hab. Beata Zatwarnicka-Madura, prof. PRz oraz prodziekan ds. kształcenia WZ dr Justyna Stecko.

Uroczystość graduacji

Na sali panowała podniosła atmosfera przerywana niekiedy wybuchami nieukrywanej radości. Po krótkich przemówieniach i gratulacjach rektorów absolwenci otrzymali świadectwa ukończenia studiów MBA oraz pamiątki. Przedstawiciel uczestników studiów MBA Grzegorz Pelczar w niezwykle ciekawym wystąpieniu podsumował wszystkie moduły studiów i podziękował za bardzo dobrze przygotowany, praktyczny program studiów MBA i rewelacyjną kadrę. Na koniec wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Podziękowania od władz WZ i wykładowców

Naszym pierwszym absolwentom dziękujemy zarówno za niezwykle aktywny udział w zajęciach, jak i bardzo pozytywne opinie o studiach. Wszystkim życzymy dalszych sukcesów i oczywiście zachęcamy do utrzymania kontaktu z Politechniką Rzeszowską i Wydziałem Zarządzania, także przez media społecznościowe: LinkedIn, Facebook, YouTube i Instagram.