Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 11

03 Paź

Zmarł Stanisław Mac

Rodzinie Zmarłego wyrazy najgłębszego współczucia składają władze i pracownicy Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej.
11 Wrz

Zmarł dr hab. inż. Vyacheslav Pisarev, prof. PRz

Rodzinie Zmarłego wyrazy najgłębszego współczucia składają Rektor, Senat oraz Społeczność Akademicka Politechniki Rzeszowskiej.

10 Maj

Zmarła Janina Dziura

8 maja br. w wieku 57 lat zmarła Janina Dziura.
25 Kwi

Zmarła Danuta Jabłońska

22 kwietnia br. zmarła Danuta Jabłońska, długoletni pracownik Oficyny Wydawniczej Politechniki Rzeszowskiej.

20 Mar

Zmarł prof. Edward Nawarecki

Zmarł prof. Edward Nawarecki, wybitny specjalista z informatyki, pracownik Wydziału Elektrotechniki i Informatyki w latach 2003-2013.
20 Mar

Zmarł dr inż. Wiesław Sipowicz

16 marca br. w wieku 77 lat zmarł dr inż. Wiesław Sipowicz.

17 Lut

Zmarł mgr inż. Andrzej Miąsik (1955-2017)

Z głębokim żalem informujemy, że 16 lutego br. zmarł mgr inż. Andrzej Miąsik, długoletni pracownik Zakładu Mechaniki Płynów i Aerodynamiki Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej.
31 Sty

Zmarł dr Jan Kowalski

W dniu 30 stycznia 2017 r. zmarł Śp. dr Jan Kowalski, jeden z twórców Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej i jego długoletni pracownik.

Archiwum wiadomości